DAN ŠOLE na PŠ Lokavec – 5. maj 2023

131. obletnico rojstva Danila Lokarja, ki predstavlja tudi dan naše šole, smo letos obeležili pod geslom »Dan povezovanja – dan iger«. Druženje med razredi prve triade podružnične šole v Lokavcu smo ob tem dnevu popestrili z družabnimi igrami, ki smo jih učenci prinesli od doma. Svoje spretnosti smo tik pred koncem pouka preizkusili z moštveno igro med dvema ognjema v nekoliko drugačni izvedbi. Tekmovalni skupini sta bili namreč sestavljeni iz medsebojno pomešanih učencev od 1. do 5. razreda. Pod sodniškim očesom učiteljev, nam veselja in smeha ni manjkalo. Vsi sodelujoči, tekmovalci in navijači, smo dan zaključili s kosilom in druženjem tudi v podaljšanem bivanju. Dan s takšno količino zabave in povezovanja, nam bo še dolgo ostal v spominu.