Bazar

December se je na podružnični šoli Lokavec začel zelo praznično. Učenci vseh razredov so združili moči, se med seboj povezali in ustvarili čudovite izdelke za šolski novoletni bazar.  Skupaj z učitelji in učiteljicami v razredu in v podaljšanem bivanju so izdelali praznične venčke, voščilnice, obeske za ključe, darilne vrečke ter spekli okusne praznične piškote.

2. 12. je potekal novoletni bazar na matični šoli v Ajdovščini, kjer so se učenci preizkusili v vlogi prodajalcev. Ob šestih zvečer, ko se je stemnilo so k stojnici prišli prvi obiskovalci in si ogledovali stvaritve malih rok. Mladi trgovci so obiskovalce vljudno pozdravili, z njimi poklepetali in se prisrčno zahvalili za njihov obisk. Novoletni bazar je bil dobro obiskan, saj smo za srčno ceno prodali vse izdelke.

Odločili smo se, da z dobrimi deli nadaljujemo in tako naše izdelke še vedno lahko najdete pred trgovino Fama v Lokavcu.

Zbrani denar je namenjen šolskemu skladu.

Iz srca hvala vsem in vsakemu posebej!