Nekdaj so bile samo želje, danes pa so zrasle v resnično veselje …

V četrtek, 4. 5. 2017, smo v Lokavcu uradno otvorili kar tri nove pridobitve. Lokavški otroci so zagotovo najbolj veseli novih igral. Ta bodo najbolj obiskana in uporabljena. Pred telovadnico je od včeraj nameščen nov defibrilator. Zaradi njega se bomo varneje počutili, čeprav vsi upamo, da ga ne bomo nikoli rabili. Ob šoli pa že raste zelenjava na novem šolskem vrtu.

Na otvoritvi sta nas pozdravila predsednik krajevne skupnosti Lokavec Angel Vidmar in župan Tadej Beočanin, nato pa smo s pesmijo in igro nadaljevali program učenci podružnične šole Lokavec.

Na koncu prireditve je sledilo še presenečenje. Pred veliko nočjo so naši učenci sodelovali na natečaju trgovskega podjetja Fama in risali ter slikali pirhe. G. Aleksander Lemut je podelil kar štiri individualne nagrade in eno skupinsko – čokoladni pirh, težak kar 5 kilogramov! Veselje učencev je bilo seveda nepopisno.