Delovna sobota, 2. 2. 2019

Spoštovani!

Na roditeljskih sestankih, ki so bili v septembru, smo vas obvestili, da bo 2. februarja 2019 delovna sobota. Organizirana je v skladu z 2. odstavkom 4. člena Pravilnika o šolskem koledarju za osnovne šole, ki določa, da v šolskem letu ne sme biti manj kot 189 šolskih dni pouka za učence od 1. do 8. razreda in ne manj kot 174 dni za učence 9. razreda. Ta delovna sobota nam bo omogočila doseči predpisano število dni pouka v tem šolskem letu.

Jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in kosila v soboto ne bo. Učenci bodo ta dan v šoli prejeli malico, zato v primeru odsotnosti učenca poskrbite za pravočasno odjavo malice.

V primeru bolezni je potrebno odsotnost učenca opravičiti. V primeru druge odsotnosti je to potrebno razredniku v naprej napovedati tako, kot to velja za vse ostale dni pouka v letu.

Jutranji prevozi bodo potekali po ustaljenem urniku, odvoz domov pa bo ob 12:30.

Učenci so obveščeni o urniku pouka oz. dnevih dejavnosti, ki bodo ta dan potekali. Ker bo v prihajajočem tednu Prešernov dan, slovenski kulturni praznik, bodo naši učenci v soboto, 2. 2. 2019, delili kulturo krajanom Ajdovščine in Lokavca. Kdaj in kje boste lahko prisluhnili kulturnemu programu, bomo objavili v prihodnjih dneh, saj se prilagajamo vremenu. V soboto bo tudi dan odprtih vrat v oddelkih s prilagojenim programom (Vabilo s programom).

Irena Kodele Krašna, ravnateljica