48. likovni svet otrok, Šoštanj

Tudi letos smo bili v Šoštanju uspešni.

Podružnično šolo sta na 48. natečaju Likovni svet otrok zastopali LARA SLOKAR, 4. r. in ANA SLOKAR, 5. r., obe dobitnici bronastega priznanja.

SOSTANJ   DSCN3750

Na matični šoli so prejemniki bronastih priznanj:

• MIRZA HALILOVIĆ, 2. r.,
  • TOBIA UKMAR, 2. r.,
  • KAAN CETIN, 4. r.,
  • TICIJAN PALJK, 4. r.,
  • AMBROŽ PALJK, 5. r.,
  • MIHA KOVAČ, 7. r. PP NIS in
  • NIK IBRAIMOVIĆ, 8. r. PP NIS.

Vabimo vas k ogledu razstavnega kataloga, ki ga na strani 13 krasi Larin kolaž.

Vsem učencem čestitamo za dosežek!

Obisk Kekčeve dežele

V četrtek, 14. 6. 2016, smo učenci 1. razreda obiskali Kekčevo deželo. Zjutraj smo se dobre volje in polni pričakovanj namestili v avtobus ter se odpeljali proti Kranjski Gori. Tam nas je pričakal Bedančev avtobus, ki nas je zapeljal v Kekčevo deželo.  Doživeli  smo veliko zanimivega. Ogledali smo si Bedančevo kočo in rešili Mojco iz kletke v njegovi koči. Srečali smo Brinclja in se sprehodili skozi njegovo kočo. Tudi Kekec nam je pokazal svoje bivališče, na koncu pa smo se ustavili še pri Pehti, ki nas je pogostila s pecivom in zeliščnim čajem. Zapeli smo ji pesmice in sklenili, da jo še obiščemo.