Pomladna predstava za starše, dedke in babice

Učenci lokavške šole smo v četrtek, 7. aprila, razveselili starše, dedke in babice s predstavo.

Na začetku so se nam s plesom predstavile deklice iz plesne skupine. Nato so ob petju prikorakali na oder vrtčevski otroci in se predstavili s prisrčnimi pesmimi. Za njimi je nastopil otroški pevski zbor s pesmijo Gusarji. Program so nadaljevali učenci iz 3. in 4. razreda. Recitirali so svoje pesmi. Za njimi so starše, babice in dedke očarali prvošolci z zgodbo o putki, ki bi rada zajčku znesla jajce. Za jajce povpraša celo vrsto živali in po zanimivih in strašnih prigodah ji le uspe. Po zgodbi o putki so se z recitacijami predstavili drugošolci, na koncu pa so nas s smešnimi prigodami nasmejali še učenci petega razreda. Prireditve se je udeležila tudi ga. ravnateljica Irena Kodele Krašna in  pozdravila vse prisotne.

Tudi na darila nismo pozabili. Stari starši so dobili rožo, starši pa ovojnico z dvema darilnima bonoma za pomoč pri hišnih opravilih. Oboji so bili darila in naših besed zelo veseli.