Torek, 6. 10. 2015, je bil za 73 prvošolcev OŠ Danila Lokarja Ajdovščina pomemben dan. Svečano so bili sprejeti v ŠOLSKO SKUPNOST.

Tri male čarovničke Čira, Čara in Čera so se ponovno preizkusile v čaranju. Pričarati so želele šolsko torbo in to jim je tokrat uspelo. Še več! Pričarale so tudi zaobljubo, ki so jo vsi prvošolci svečano izrekli in s tem potrdili, da bodo vzorni učenci.

Na prireditvi je zapel še Mladinski pevski zbor, plesalke plesnega krožka pa so zaplesale Ples čarovnice Mice.

Da znajo peti, so s pesmijo V šoli čaramo, pokazali tudi prvošolci. Pogumno so se pridružili še pri petju šolske himne Pridi prijatelj.

Gospa ravnateljica Irena Kodele Krašna jih je na začetku lepo pozdravila, ob zaključku prireditve pa čestitala. V spomin na ta dogodek jim je podarila knjigo.

Učenci in učitelji OŠ Danila Lokarja Ajdovščina prvošolcem želimo veliko uspehov na poti šolanja.

ABRAKADABRA, ABRAKADE,
NAJ SE PRIJETNE DOGODIVŠČINE V ŠOLI VRSTE!